| Unimpeded Air Flow | 179m³/h |
| Noise Level | 48dB(A) |
| Filtered Air Flow | 179m³/h |
| Input Current | 600mA |
| Input Power Rating | 7.2W |
| AC or DC Operation | DC |
| Face Dimensions | 204x204mm |
| Installation Depth | 117.59mm |
| Supply Voltage | 24 V |
| IP Rating | IP54 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.