| Type | Cabinet |
| Floor Standing | Yes |
| Number Of Doors | 1 |
| Material | PP |
| Dimensions | 976 x 438 x 350mm |
| Depth | 350mm |
| Height | 976mm |
| Width | 438mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.