| Series | Eaton Moeller |
| Accessory Type | Bulb |
| Colour | Clear |
| Bulb Type | Incandescent |
| Lamp Base | BA15d |
| Current Rating | 28 → 31 mA |
| Voltage Rating | 120 V |
| Dimensions | 13 (Dia.) x 35 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.