| Series | KombiSIGN 72 |
| Accessory Type | Lamp |
| Colour | White |
| For Use With | KombiSIGN 72 Series |
| IP Rating | IP65 |
| Bulb Type | LED |
| Model | LED Twinlight |
| Current Rating | 80 mA |
| Voltage Rating | 24 V ac/dc |
| Dimensions | 70 x 66 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.