| Accessory Type | Double Motor Module |
| For Use With | Sinamics S120 |
| Voltage Range | 510 → 720 V dc |
| Series | 6SL3120 |
| Length | 380mm |
| Width | 50mm |
| Depth | 270mm |
| Dimensions | 380 x 270 x 50 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.