| Accessory Type | Mount |
| Voltage Range | 110 → 240 V |
| Current Rating | 3 A, 6 A |
| Length | 111mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 124mm |
| Dimensions | 124 x 111 x 45 mm |
| Series | SIRIUS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.