| Range | Contactron |
| Voltage Rating | 24 V dc |
| Phase | 3 |
| IP Rating | IP20 |
| Overall Length | 107mm |
| Overall Width | 22.5mm |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Overall Depth | 114mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.