| Manufacturer Series | VR4315 |
| Product Range | ctrlX HMI |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer Part No. | R911403618 |
| Display Resolution | 1366 x 768pixels |
| Port Type | 1x DP |
| Processor Type | Intel Core™ i7-6600U (2-Core) |
| Processor Speed | 2.6GHz |
| Onboard Memory | 256GB |
| Supply Voltage | 24V |
| IP Rating | IP20 |
| Display Size | 15.6 in |
| Interface | 2x USB 2.0 2x USB 3.0 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.