| Manufacturer Series | SP5000 |
| Product Range | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Manufacturer Part No. | PFXSP5700WCD |
| Display Resolution | 1366 x 768pixels |
| Supply Voltage | 12 → 24 V dc |
| IP Rating | IP65, IP66, IP67 |
| Display Colour | Colour |
| Display Size | 15.6 in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Dimensions | 414 x 69 x 295 mm |
| Width | 69mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Depth | 295mm |
| Length | 414mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.