| Number of Cores | 2 |
| Series | Basicline |
| Clock Speed | 1.10/2.40 GHz |
| IP Rating | IP30 |
| Bus Type | Ethernet, USB |
| Supply Voltage | 12 → 30 V |
| Port Type | COM Port |
| Dimensions | 99 x 92 x 63 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.