| Processor Type | CPU RISC |
| Series | Harmony GTUX |
| Compatible Operating System | Harmony |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Port Type | USB 2.0 |
| Dimensions | 188 x 131 x 45 mm |
| Maximum Power Consumption | 20W |
| Onboard Memory | 256 MB RAM |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.