| Processor Type | Intel Celeron |
| Series | 6AG4141 |
| Clock Speed | 1.6 Ghz |
| IP Rating | IP20 |
| Compatible Operating System | Windows |
| Bus Type | PCI |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Port Type | RS232/485 |
| Dimensions | 133 x 262 x 55.5 mm |
| Maximum Power Consumption | 350W |
| Onboard Memory | 4000 MB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.