| Processor Type | Intel Core i5 |
| Series | 6AG4141 |
| Clock Speed | 2.7 GHz |
| Compatible Operating System | Windows |
| Bus Type | PCI |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Port Type | 2x RS232/485 |
| Maximum Power Consumption | 350W |
| Onboard Memory | 512 kB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.