| Processor Type | Intel Celeron |
| Series | 6AV7241 |
| Clock Speed | 1.6 Ghz |
| IP Rating | IP65 |
| Compatible Operating System | Windows 10 |
| Bus Type | USB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Port Type | RS232/RS485 |
| Dimensions | 257 x 398 x 85 mm |
| Maximum Power Consumption | 350W |
| Onboard Memory | 4000 MB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.