| Number of Cores | 2 |
| Series | SIMATIC IPC347G |
| Clock Speed | 3.3 GHz |
| IP Rating | IP20 |
| Compatible Operating System | Windows 10 |
| Bus Type | PCI |
| Supply Voltage | 100 → 240 V ac |
| Port Type | USB |
| Dimensions | 430 x 176 x 465.8 mm |
| Maximum Power Consumption | 350W |
| Onboard Memory | 3 MB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.