| Series | Tina |
| SIL | SIL 3 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Dimensions | 15 x 48 x 23 mm |
| Width | 48mm |
| Length | 15mm |
| Depth | 23mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.