| Cutout Height | 90mm |
| Cutout Width | 90mm |
| Display Type | Digital |
| Number Of Digits | 4 |
| Number of Phases | 3 |
| Depth | 55mm |
| Digit Height | 10 mm |
| Meter Accuracy | Class 1 |
| Meter Type | Digital |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.