| Display Type | LCD |
| Number Of Digits | 10 |
| Number of Phases | 1, 3 |
| Number of Inputs | 1 (Digital) |
| Number of Outputs | 1 (Digital) |
| Pulse Output | Yes |
| Depth | 69mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Series | Acti 9 iEM3000 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.