| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 21.29mm |
| Cutout Width | 33.93mm |
| Depth | 21.29mm |
| Number Of Digits | 3.5 |
| Digit Height | 9.4 mm |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.