| Display Type | LED |
| Cutout Height | 92.2mm |
| Cutout Width | 236mm |
| Depth | 118.1mm |
| Number Of Digits | 6 |
| Digit Height | 38 mm |
| Measurement Range | -99999 → 999999 |
| Minimum Measurement | -99999 |
| Series | LPAX |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.