| Series | UE410 |
| Type | Input/Output Module |
| For Use With | UE410 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Number of Inputs | 4 |
| Number of Outputs | 4 |
| Power Rating | 3 W |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 96.5 x 22.5 x 120.8 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.