| Series | UE410 |
| Type | Output Module |
| For Use With | UE410 |
| Supply Voltage | 30 V dc |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Power Rating | 3.2 W |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 96.5 x 22.5 x 120.8 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.