| Supply Voltage | 230 V ac |
| Type | Digital |
| Number of Channels | 1 |
| Units Measured | Hours |
| Segment Length | 7 day |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Height | 104mm |
| Depth | 69mm |
| Memory Spaces | 84 |
| Battery Life | 1000h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.