| Electrical Connection | Multi-Pin |
| Control Output | Analogue, PTM, PWM |
| Mounting Style | Compact |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Display Screen | LCD |
| Pipe Diameter Range | DN 6 → 65 mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.