| Maximum Flow Rate | 0.1 → 25 l/min |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Control Output | PNP |
| Supply Voltage | 19 → 30 V dc |
| Display Screen | LED |
| Pipe Diameter Range | 1/2 in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.