| Maximum Flow Rate | 50 → 500 L/min |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Control Output | PNP |
| Supply Voltage | 12 → 24 V dc |
| Display Screen | LED |
| Pipe Diameter Range | 1/2 in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.