| Maximum Flow Rate | 1 → 150 (Water) cm³/s, 3 → 300 (Oil) cm³/s |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Control Output | PNP |
| Mounting Style | Compact |
| Supply Voltage | 21 → 26 V dc |
| Display Screen | LED |
| Pipe Diameter Range | 1/2 in |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.