| Number of Inputs | 2 |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Supply Voltage | 10 → 32 V dc |
| Overall Length | 190mm |
| Overall Width | 144mm |
| Overall Depth | 155mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.