| Supply Voltage | 10 → 30 V |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 50mm |
| Overall Width | 12mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Switching Frequency | 5 kHz |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.