| Minimum Temperature Sensitivity | 10°C |
| Maximum Temperature Sensitivity | 32°C |
| Number of Temperature Levels | 12 |
| Labels Per Product | 10 |
| Orientation | Horizontal |
| Reversibility | Yes |
| Label Length | 10mm |
| Label Width | 90mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.