| Light Source | White Light |
| Vision Color Type | Colour |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Output Type | PNP |
| Supply Voltage | 21.6 → 26.4 V dc |
| Maximum Current | 200 mA |
| Terminal Type | Cable |
| Housing Material | ABS |
| IP Rating | IP20 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.