| Capacity | 10000mAh |
| Maximum Output Current | 3A |
| Number of USB Ports | 2 |
| Output Connectors | USB, USB-C, Wireless |
| Input Voltage | 5V dc |
| Input Connector | Micro USB, USB-C |
| LED Indicator | Charge/Discharge, Power Levels |
| Number Of Devices Supported | 2 |
| Output Voltage | 5V |
| Sub Range | 144.4mm |
| Depth | Ansmann |
| Model Number | 69.4mm |
| Width | PB218CPDW |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.