| Capacity | 7800mAh |
| Number of USB Ports | 1 |
| Output Connectors | USB |
| Input Voltage | 3.7V |
| Input Connector | USB |
| LED Indicator | Charge/Discharge |
| Output Voltage | 5 V, 9 V, 12 V |
| Width | PB-7800 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.