| Capacity | 15000mAh |
| Number of USB Ports | 4 |
| Output Connectors | USB |
| Input Voltage | 5V |
| Input Connector | Micro USB |
| Output Voltage | 5V |
| Length | Varta |
| Depth | Energy 15000 |
| Width | 57977 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.