| Number of Cores | 2 |
| Cross Sectional Area | 2.5 mm² |
| Insulation material | LSZH |
| Outer Diameter | 9mm |
| Length | 100m |
| Fire Behaviour | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Sheath Colour | White |
| Voltage Rating | 300 V |
| Conductor Material | Oxygen Free Copper |
| Sheath Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.