| Type | Right Angle |
| Inside Diameter Primary | 24mm |
| Inside Diameter (Primary) | 24mm |
| Inside Diameter Secondary | 14mm |
| Inside Diameter (Secondary) | 14mm |
| Material | Zerohal |
| Shrunk Diameter (Primary) | 10.4mm |
| Shrunk Diameter Primary | 10.4mm |
| Shrunk Diameter (Secondary) | 10.2mm |
| Shrunk Diameter Secondary | 10.2mm |
| Series | 222K1 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.