| Inside Diameter | 27 x 60mm |
| Length | 1.5m |
| Internal Dimensions | 27 x 60mm |
| Width | (Top) 60 mm, (Bottom) 250 mm |
| Colour | Black |
| Material | Rubber |
| Number of Channels | 1 |
| Series | Industrial & HiVis |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.