| Inside Diameter | 30 x 10 & 20 x 10mm |
| Length | 4.5m |
| Internal Dimensions | 30 x 10 & 20 x 10mm |
| Width | (Top) 50 mm, (Bottom) 108 mm |
| Colour | Black |
| Material | Rubber |
| Number of Channels | 2 |
| Series | Multi Compartment |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.