| Affixing Method | Slide On |
| Legend | J |
| Minimum Cable Diameter | 9mm |
| Maximum Cable Diameter | 109mm |
| Colour | White on Blue |
| Printable | No |
| Series | PLIO M-65 PP MDE |
| Cable Diameter Range | 9 → 109mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.