| Width | 50 mm |
| Depth | 75mm |
| Trunking/Chain Type | Slotted Panel Trunking |
| Colour | Black |
| Material | Noryl |
| Length | 2m |
| Slot Type | Closed |
| Series | 2345 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.