| Width | 11 mm |
| Depth | 15mm |
| Trunking/Chain Type | Slotted Flexible Panel Trunking |
| Colour | Grey |
| Material | Polyamide |
| Length | 250mm |
| Slot Type | Flexible |
| Series | Standard |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.