| Width | 12.5 mm |
| Depth | 20mm |
| Trunking/Chain Type | Mini Trunking |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Length | 2.1m |
| Slot Type | Closed |
| Series | DL Plus |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.