| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 20mm |
| Affixing Method | Self Adhesive |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 33mm |
| Width | 27 mm |
| Depth | 25mm |
| Dimensions [L x W x D] | 33 x 27 x 25mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.