| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clamp |
| Maximum Bundle Diameter | 34mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Length | 38mm |
| Width | 24 mm |
| Depth | 97mm |
| Series | WCC |
| Dimensions [L x W x D] | 38 x 24 x 97mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 38 x 24 x 97mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.