| Cable Clip/Clamp Style | Flat Cable Clamp |
| Maximum Bundle Diameter | 8mm |
| Affixing Method | Self Adhesive |
| Material | PVC |
| Colour | Grey |
| Length | 24mm |
| Width | 25 mm |
| Depth | 9mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Dimensions [L x W x D] | 24 x 25 x 9mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 24 x 25 x 9mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.