| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clip |
| Affixing Method | Nail |
| Material | PE |
| Colour | Natural |
| Length | 5.2mm |
| Width | 4.6 mm |
| Depth | 5.2mm |
| Dimensions [L x W x D] | 4.6 x 5.2mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.