| Cable Clip/Clamp Style | Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 10mm |
| Material | Polyethylene, Steel |
| Colour | White |
| Length | 18mm |
| Width | 10 mm |
| Depth | 10mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Dimensions [L x W x D] | 18 x 10 x 10mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 18 x 10 x 10mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.