| Colour | Black |
| Length | 17.5mm |
| Width | 22.5 mm |
| Fixing Hole Diameter | 9.8mm |
| Self Adhesive | No |
| Material | Polyamide |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Quantity | 25 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.