| Colour | Blue |
| Cable Tie Width Acceptance | 4.1mm |
| Length | 19mm |
| Width | 19 mm |
| Fixing Hole Diameter | 3.1mm |
| Self Adhesive | No |
| Material | Metal Detectable Polypropylene |
| Series | MCT30 |
| Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.