| Colour | Black |
| Cable Tie Width Acceptance | 9mm |
| Length | 30mm |
| Width | 12 mm |
| Fixing Hole Diameter | 6mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Material | PA 6 |
| Series | LOK |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.